17 Nisan’da Hann Sahne’de gerçekleşen toplantıda kooperatifin gelecek dönemdeki yol haritası ele alınırken yeni yönetim kurulu da seçildi. Yapılan seçim sonucunda Mert Fırat, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Yeşim Özsoy’dan devralırken, Gülhan Kadim ve Muharrem Uğurlu da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı oldular. Mert Fırat, Özsoy’a teşekkür ederek kooperatifin bundan sonraki süreçte de özel tiyatroların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hak savunuculuğu çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Mert Fırat ayrıca, yasal statü değişikliği ve devlet desteklerinin artırılması gibi konularda da çalışmalar yürüteceklerini söyledi.
Related Posts
Çankaya Belediyesi nisan ayı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor
Kültür sanat merkezlerinde tiyatro ve sergiler sanatseverlerin ilgi odağı oluyor. Yıkılmış kentin öyküsü Bir Antakya Anlatısı izleyicilerden büyük ilgi gördü.
Erdal Beşikçioğlu seçildi mi? Erdal Beşikçioğlu kaç oy aldı?
CHP’nin Ankara Etimesgut Belediyesi başkan adayı ünlü oyuncu Erdaş Beşikçioğlu’nun aldığı oy oranı merak ediliyor. İşte detaylar…
İnci Taneleri’nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri!
Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans Topluluğu, ‘İnci Taneleri’nin bugün ekrana gelecek yeni bölümünde bir gösteriyle sahne alacak. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizinin 13. bölümünde gerçekleşecek dans gösterisi, nefesleri kesecek.